Autoryzowany Serwis Jaguar Land Rover

OGÓLNOPOLSKA SIEĆ, WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy siecią autoryzowanych Serwisów British Automotive Holding w Gdańsku, Warszawie, Łodzi i Katowicach z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze samochodów marek Jaguar i Land Rover.

Możliwość współpracy z właścicielami elitarnych marek to dla nas wielkie wyróżnienie, ale też wielka odpowiedzialność. Dlatego w kwestii jakości i przejrzystości procesów nie uznajemy kompromisów.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • szybkie i trafne zdiagnozowanie problemu
  • skuteczna pomoc w podjęciu przez Was optymalnej, pod względem bezpieczeństwa i kosztów, decyzji odnośnie zakresu prac serwisowych.

Jak działamy?

  • Ustalimy dogodny dla Was termin wizyty i odbioru samochodu. Nasi Doradcy pozostają do Waszych usług.
  • Wybierzemy taki sposób odbioru i dostarczenia samochodu, jaki Wam odpowiada. Możecie skorzystać z usługi door-to-door, a jeśli wolicie dostarczyć nam samochód osobiście, zaoferujemy Wam taksówkę lub samochód zastępczy.
  • Dzięki aplikacji możecie ocenić potrzebny zakres prac, wybrać te z zalecanych usług, które Wam odpowiadają.
  • Wycenę odpowiednio do wybranego zakresu prac możecie zaakceptować zdalnie jednym przyciskiem. Bez wychodzenia z domu.
  • Wszystkie ewentualne pytania lub wątpliwości wyjaśnimy z Wami na bieżąco.
  • Gdy Wasz samochód będzie gotowy do odbioru, otrzymacie od nas taką informację.

Transparentność i uczciwość – ocena potrzebnego zakres prac serwisowych dzięki aplikacji.

Nie musicie być fizycznie obecni w naszym Serwisie, aby ocenić zakres potrzebnych prac w swoim samochodzie. Dzięki kontrolnemu filmowi przesłanemu przez naszych Mechaników będziecie mogli zobaczyć stan techniczny wszystkich elementów w pojeździe wraz z opisem niezbędnych i zalecanych prac.
Wraz z filmem otrzymacie Państwo szczegółową wycenę, która będzie zawierać listę uwzględniającą konieczne i zalecane usługi oraz koszt każdej z nich. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie punkty i zaakceptować odpowiadającą im wycenę. Reszta pozostaje w fachowych rękach naszych Mechaników.