British Automotive Holding poprzez spółki zależne, prowadzi na polskim rynku dystrybucję samochodów, części zamiennych i akcesoriów oraz kompleksową obsługę serwisową marek Jaguar, Land Rover i Aston Martin. Wchodzące w skład Grupy spółki są od 2003 r. Generalnym Importerem Jaguar Land Rover, bezpośrednim Dilerem (Direct Dealer) Aston Martin.

Status British Automotive Polska jako Generalnego Importera Jaguar Land Rover reguluje umowa z koncernem Jaguar Land Rover, obowiązująca do 31 lipca 2020 r. Spółki z Grupy prowadzą również działalność dilerską Jaguar Land Rover w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

W lutym 2019 roku Lobexim – spółka zależna Grupy British Automotive Holding – podpisała 5-letnią umowę franczyzową z firmą SurPrice Rent A Car. W jej ramach prowadzona będzie działalność wypożyczalni aut w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem najważniejszych portów lotniczych w kraju: Warszawie, Modlinie, Krakowie, Gdańsku i Katowicach oraz poza terenem lotnisk w Warszawie i Białymstoku.

Spółka BAH oferuje auta następujących marek:

JAGUAR

O MARCE

Brytyjska marka klasy premium posiadająca 80-letnią tradycję, słynąca z aut zaprojektowanych i skonstruowanych z naciskiem na osiągi, szybkość reakcji oraz jakość wykończenia. Koncern obecnie oferuje w sprzedaży 7 modeli – XE, XF, XJ, F-Type, E-PACE, F-Pace oraz w pełni elektrycznego I-PACE.
LAND ROVER
O MARCE
Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek samochodów terenowych i SUV, produkowana w Wielkiej Brytanii od 1948 r. Pojazdy sygnowane logiem Land Rover cechują się najwyższą jakością, prestiżem oraz kunsztem wykonania. W sprzedaży znajduje się sześć modeli, w tym 4 Range Rover: Land Rover Discovery Sport, Land Rover Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Velar, Range Rover Sport oraz flagowy Range Rover.
ASTON MARTIN
O MARCE
Brytyjska marka luksusowo-sportowych samochodów z najwyższego segmentu. Aston Martin posiada przeszło 100-letnią historię i jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawanych marek dóbr luksusowych na świecie. Nieodłącznie kojarzona ze słynnym szpiegiem Jej Królewskiej Mości – agentem 007, który po raz pierwszy jeździł Aston Martinem w 1964 roku w filmie „Goldfinger”.

Struktura grupy