• British Automotive Holding poprzez spółki zależne, prowadzi na polskim rynku dystrybucję samochodów, części zamiennych i akcesoriów oraz kompleksową obsługę serwisową marek Jaguar, Land Rover i Aston Martin. Wchodzące w skład Grupy spółki są od 2003 r. Generalnym Importerem Jaguar Land Rover, bezpośrednim Dilerem (Direct Dealer) Aston Martin.
  • Status British Automotive Polska jako Generalnego Importera Jaguar Land Rover reguluje umowa z koncernem Jaguar Land Rover, obowiązująca do 31 marca 2021 r. Spółki z Grupy prowadzą również działalność dilerską Jaguar Land Rover w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.
  • Od lutego 2019 r. Grupa British Automotive Holding prowadzi jednocześnie wypożyczalnie aut w ramach umowy franczyzowej z globalną firmą SurPrice Rent A Car. Odpowiedzialna za ten segment biznesowy spółka zależna BA Car Rental działa obecnie na zasadzie wyłączności w Polsce i Czechach. Zgodnie z przyjętą strategią skupia się na najbardziej rozwiniętych i perspektywicznych lokalizacjach w najważniejszych portach lotniczych obu krajów.
  • Od lipca 2019 roku Grupa British Automotive Holding jest generalnym importerem samochodów koreańskiej marki SsangYong. Do głównych celów Grupy związanych z tą działalnością należy optymalne wykorzystanie potencjału marki oraz rozbudowa sieci dilerów zewnętrznych na rynku Polskim i tym samym dynamiczne zwiększenie jej sprzedaży w ciągu najbliższych lat. SsangYong to najstarszy oraz czwarty co do wielkości producent aut osobowych w Korei Południowej. Jego właścicielem od 2010 roku jest indyjski koncern samochodowy Mahindra & Mahindra Limited. SsangYong od momentu swojego założenia w 1954 r. cieszy się ugruntowaną reputacją przede wszystkim jako producent SUV-ów oraz samochodów turystycznych. Europejscy klienci mogą obecnie wybierać spośród pięciu modeli SsangYong, sprzedawanych w Polsce przez ponad 20 niezależnych dilerów.

GRUPA BAH oferuje auta następujących marek:

Jaguar

O MARCE

Brytyjska marka klasy premium posiadająca 80-letnią tradycję, słynąca z aut zaprojektowanych i skonstruowanych z naciskiem na osiągi, szybkość reakcji oraz jakość wykończenia. Koncern obecnie oferuje w sprzedaży 7 modeli – XE, XF, XJ, F-Type, E-PACE, F-Pace oraz w pełni elektrycznego I-PACE.
Land Rover
O MARCE
Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek samochodów terenowych i SUV, produkowana w Wielkiej Brytanii od 1948 r. Pojazdy sygnowane logiem Land Rover cechują się najwyższą jakością, prestiżem oraz kunsztem wykonania. W sprzedaży znajduje się sześć modeli, w tym 4 Range Rover: Land Rover Discovery Sport, Land Rover Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Velar, Range Rover Sport oraz flagowy Range Rover.
Aston Martin
O MARCE
Brytyjska marka luksusowo-sportowych samochodów z najwyższego segmentu. Aston Martin posiada przeszło 100-letnią historię i jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawanych marek dóbr luksusowych na świecie. Nieodłącznie kojarzona ze słynnym szpiegiem Jej Królewskiej Mości – agentem 007, który po raz pierwszy jeździł Aston Martinem w 1964 roku w filmie „Goldfinger”.
SsangYong
O MARCE
SsangYong to opowieść o 60 latach historii w tworzeniu lepszej przyszłości oraz o przekraczaniu granic i mierzeniu się z wyzwaniami. Jako czołowy producent samochodów w Korei, SsangYong od momentu swojego założenia w 1954 r. cieszy się ugruntowaną reputacją przede wszystkim jako producent SUV-ów oraz samochodów turystycznych.W sprzedaży znajduje się 5 modeli: Tivoli, XLV, Korando, Rexton i Musso

Struktura grupy