• British Automotive Holding poprzez spółki zależne, prowadzi na polskim rynku dystrybucję samochodów, części zamiennych i akcesoriów oraz kompleksową obsługę serwisową marek Jaguar, Land Rover i Aston Martin.
  • Spółki z Grupy prowadzą autoryzowane dilerstwa Jaguar Land Rover w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.
  • Zgodnie z decyzją podjętą w listopadzie 2020 roku, Grupa, za pośrednictwem spółki British Motor Club sp. z o.o., pod nazwą iMotors zamierza prowadzić działalność w zakresie sprzedaży samochodów używanych wszystkich marek.

GRUPA BAH oferuje auta następujących marek:

Jaguar

O MARCE

Brytyjska marka klasy premium posiadająca 80-letnią tradycję, słynąca z aut zaprojektowanych i skonstruowanych z naciskiem na osiągi, szybkość reakcji oraz jakość wykończenia. Koncern obecnie oferuje w sprzedaży 7 modeli ? XE, XF, XJ, F-Type, E-PACE, F-Pace oraz w pełni elektrycznego I-PACE.
Land Rover
O MARCE
Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek samochodów terenowych i SUV, produkowana w Wielkiej Brytanii od 1948 r. Pojazdy sygnowane logiem Land Rover cechują się najwyższą jakością, prestiżem oraz kunsztem wykonania. W sprzedaży znajduje się sześć modeli, w tym 4 Range Rover: Land Rover Discovery Sport, Land Rover Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Velar, Range Rover Sport oraz flagowy Range Rover.
Aston Martin
O MARCE
Brytyjska marka luksusowo-sportowych samochodów z najwyższego segmentu. Aston Martin posiada przeszło 100-letnią historię i jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawanych marek dóbr luksusowych na świecie. Nieodłącznie kojarzona ze słynnym szpiegiem Jej Królewskiej Mości ? agentem 007, który po raz pierwszy jeździł Aston Martinem w 1964 roku w filmie ?Goldfinger?.

Struktura grupy