Aktualności dla mediów

MATEUSZ KUSZNIEREWICZ AMBASADOREM MODELU RANGE ROVER VELAR

By 13 listopada 2017 No Comments

British Automotive Polska S.A., Generalny Importer Land Rover nawiązał współpracę z cenionym sportowcem i mistrzem olimpijskim – Mateuszem Kusznierewiczem, który będzie pełnić rolę Ambasadora nowego modelu Range Rover Velar. Decyzja o współpracy z Kusznierewiczem doskonale wpisuje się w kontekst zaangażowania Land Rovera w żeglarstwo na świecie.

Już 26 maja 2017 roku na Bermudach rozpocznie się walka o Puchar Ameryki. Legenda żeglarstwa na świecie Sir Ben Ainslie rozpoczął przygotowania do startu w 2014 roku, kompletując załogę i za punkt honoru obierając przywiezienie Pucharu do Wielkiej Brytanii. Ben Ainslie Racing (BAR Team) jest wspierany przez markę Land Rover ? Partnera Tytularnego.
Wzorem międzynarodowego zaangażowania w żeglarstwo, Generalny Importer Land Rover w Polsce, zaprosił do współpracy najbardziej utytułowanego żeglarza w Polsce, medalistę olimpijskiego, mistrza świata i Europy, Mateusza Kusznierewicza.

Marka Land Rover stworzona jest dla osób, których codzienne życie definiują pasja, aktywny tryb życia i chęć pokonywania własnych granic. Mateusz Kusznierewicz, dwukrotny mistrz świata oraz mistrz olimpijski w żeglarstwie regatowym, oprócz wielkich osiągnięć sportowych, emanuje ogromnym entuzjazmem, jest pełen profesjonalizmu i wyznaczając sobie wciąż nowe cele i granice, dzięki czemu doskonale wpisuje się w filozofię marki Land Rover ? powiedział Arkadiusz Miętkiewicz, Dyrektor Zarządzający British Automotive Polska S.A.

Land Rover został Partnerem wszystkich projektów żeglarskich Mateusza Kusznierewicza. Logotyp marki Land Rover pojawi się m.in. na stroju sportowym żeglarza oraz na jachtach, na których sportowiec będzie startował w imprezach, takich jak Żeglarski Puchar Trójmiasta, Star Sailors League czy Rolex Fastnet Race.

Motoryzacja i żeglarstwo są ze sobą bardzo mocno powiązane. Wiosną odebrałem kluczyki do Range Rovera Sport SDV6 HSE Dynamic, a już niedługo przesiądę się do wyjątkowego Range Rovera Velar. Jazda legendarnym, brytyjskim SUV-em daje olbrzymią satysfakcję. Cieszy mnie również fakt, że Land Rover wspiera moje żeglarskie przedsięwzięcia. Oprócz startu w barwach marki podczas regat, postawiliśmy także na partnerstwo przy projektach skierowanych do dzieci i młodzieży. Land Rover został Partnerem mojej Akademii ? podkreśla Kusznierewicz.

Już jutro nastąpi pierwszy start Mateusza Kusznierewicza w roli zawodnika rodziny Land Rover. Od 26 maja będzie można śledzić zmagania jego załogi podczas Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta. Tego samego dnia na Bermudach odbędzie się ceremonia otwarcia 35. edycji Pucharu Ameryki. To dopiero początek emocjonującej współpracy.

Land Rover wprowadził na rynek model Range Rover, pierwszego luksusowego SUV-a, w 1970 roku. Po upływie niemal półwiecza Land Rover zaprezentował najnowszego członka rodziny Range Rover, który wyznacza nowy standard w zakresie innowacji oraz nowoczesnego wzornictwa. Range Rover Velar został zaprojektowany tak, aby uzupełnić gamę modelową, wielkościowo pozycjonowany między modelami Range Rover Evoque i Range Rover Sport. Velar zapewnia najwyższy poziom luksusu i doskonałe wykończenie z zachowaniem legendarnych właściwości jezdnych marki, kontynuując wspaniałą podróż marki Land Rover.

Strona internetowa modelu Range Rover Velar: http://www.landrover.pl/range-rover-velar

Profile społecznościowe Mateusza Kusznierewicza:
– Facebook:  https://www.facebook.com/Kusznierewicz/
– Instagram: https://www.instagram.com/mateusz.kusznierewicz/

Strona internetowa M. Kusznierewicz: http://kusznierewicz.pl/
Strona internetowa Akademia Kusznierewicza: http://www.akademiakusznierewicza.pl/