Aktualności dla mediów

Jaguar i Dua Lipa ogłosili muzyczno-technologiczne partnerstwo

By 23 sierpnia 2018 No Comments

Artystka rozpocznie przełomową współpracę z marką Jaguar podczas ekskluzywnego koncertu już 3  września w Amsterdamie. Występ zapoczątkuje serię wydarzeń w całej Europie pod nazwą The Pace: Season One, które mają na celu uczczenie popularnych crossoverów Jaguar: E-PACE, F-PACE oraz w pełni elektrycznego I-PACE.

Dua Lipa, jedna z najbardziej popularnych piosenkarek na świecie, nie wystąpi z innym artystą, lecz z nowym Jaguarem I-PACE ? elektrycznym SUV-em o sportowych osiągach, który nie emituje spalin i przyspiesza do 100 km/h w 4,8 sekundy, przy zasięgu nawet 470km.

Dua Lipa: ?Uwielbiam przesuwać granice mojej muzyki i moich występów, a partnerstwo z marką Jaguar po raz kolejny podniesie poprzeczkę na nowy, ekscytujący poziom. To projekt wykorzystujący nowoczesną technologię Jaguara i muzykę. Jestem pewna, że moim fanom spodoba się to, co razem stworzymy. Szczegóły ogłosimy już 3 września w Amsterdamie! Jestem podekscytowana, że moim pierwszym samochodem będzie Jaguar I-PACE i będę częścią elektrycznej rewolucji.?